دکتر همایون هاشمی

درباره موسس

دکتر همایون هاشمی متولد شهرستان تکاب است، وی بواسطه علاقه اش به پزشکی و استعداد فردی، موفق شد در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ادامه تحصیل دهد. ایشان پس از اتمام تحصیلات در کنار کار مقدس طبابت وارد فعالیتهای اجرایی نیز شدند. دکتر همایون هاشمی متولد شهرستان تکاب است، وی بواسطه علاقه اش به پزشکی و استعداد فردی، موفق شد در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ادامه تحصیل دهد. ایشان پس از اتمام تحصیلات در کنار کار مقدس طبابت وارد فعالیتهای اجرایی نیز شدند. دکتر همایون هاشمی، در دو دولت دهم و یازدهم عهده دار سکان سازمان بهزیستی کشور بودند. همچنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین دژ نماینده مردم این حوزه بودند.

تحصیلات:

سال درجه دانشگاه
1364 پزشک عمومی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

موسس

سال دپارتمان جایگاه بیمارستان
1383 درمانگاه رییس درمانگاه درمانگاه شبانه روزی کوثر پردیس

درمانگاه شبانه روزی کوثر پردیس در سال ……. با ساختمانی ….. طبقه ، در زمینی به مساحت …..متر مربع و زیر بنایی حدود …..متر مربع در شهر تازه تاسیس پردیس استان تهران( پردیس فاز ۲ ، ضلع شمال غربی میدان امام ( ره )) توسط دکتر همایون هاشمی تاسیس شد.

از همان ابتدا هدف موسس این مجموعه تامین سلامت و دسترسی آسانتر مراجعین به خدمات پزشکی بوده است و در این راستا تلاش و کوشش وافر گردیده است که بخش های پزشکی ضرروری و مورد نیاز که در هر مراجعه بیماران ممکن است به آن ها نیاز پیدا گردد، راه اندازی شود، و بدین لحاظ درمانگاه شبانه روزی کوثر پردیس تصمیم به راه اندازی بخش های:

X